dr jupidu
2021-01-31T14:54:49Z
Originally Posted by: JDS 

Originally Posted by: DjomlaKS 

Koliko brane kozojeba po fejsu, tocno mi se poceo gadit MMA. Uros je Dijakovica samo odgurnuo rukom u facu jer mu je ovaj pokazao prstom da šuti., dakle nije ga udario. I to je kao opravdanje da ga kozojebi onako mucki sruse i cipelare?

Licemjeri ga brane samo zato sto je iz Soldicevog tima, pa Urosa ne mogu smisliti, da ovaj nije iz Soldicevog tima, i da su Uros i Soldic prijatelji, ovi sto ga brane bi bili najglasniji u pljuvanju ovog Dagestanca. Inace ti Soldicevi fanovi su najagresivniji po drustvenim mrezama, o njemu pricaju kao da je UFC prvak i kao da je pobjedio sve najbolje borce svijeta, i cim neko kaze nesto drukcije odmah idu uvrede.

pa zar i na forumu nije tako.......tko pije kavu s ocem od kojeg borca sve najbolje o borcu

Opomena:
Ne prcaj i drzi se teme!!
Mod-

plates1989
2021-01-31T15:34:23Z
Moguce,i to sve ne mijenja cinjenicu da je Uros prvi krenio sa fizickim kontaktom a sad se pravi nevinascem.Hmm,a nije mu prvi put
doog_kool
2021-01-31T16:46:12Z
Meni osobno je Soldić puno draži od Jurišića. Iako moram priznati da je kod Robe vidljiva poprilična doza krkanluka,ali ne može mu se osporiti da je što se MMA sporta tiče puno uspješniji od Jurišića. Dečko je osvojio 5-6 titula po raznim europskim organizacijama, nikada nije (bar ja nisam primijetio,nemam fejs i Instagram pa mi je možda promaknulo) prozivao i pljucao prvake organizacija u koje je došao boriti se. Kad proziva nakon borbe uradi to gospodski(kao zadnji put Mameda) dok ovaj s druge strane već godinama sere po svakom podcastu i intervjuu da je puno bolji borac od Soldića,da će ga on prebit...bla bla...pa što nisi Musaeva sinoć prebio? Soldić nije baš omiljen u ATT krugovima,čini mi se. Dobro Uroš više nije ATT,ali to je taj đir. I Drobac je svojevremeno kod Petraka pričao nešto u stilu da je protiv Soldića trebao on dobiti odluku tako da...

Uglavnom,nadam se da će doći do meča Soldić-Jurišić i da će ga Robo ubit od batina. Priča me malo podsjeća na Hrga-Babić.

Nadam se da nisam uvrijedio liberalno demokratične fanove Uroša Jurišića,iako sam u ovom slučaju fan Roberta Soldića trudio sam se ne uvrijediti nikoga.
JDS
  • JDS
  • Advanced Member
2021-01-31T17:33:42Z
Originally Posted by: doog_kool 

Meni osobno je Soldić puno draži od Jurišića. Iako moram priznati da je kod Robe vidljiva poprilična doza krkanluka,ali ne može mu se osporiti da je što se MMA sporta tiče puno uspješniji od Jurišića. Dečko je osvojio 5-6 titula po raznim europskim organizacijama, nikada nije (bar ja nisam primijetio,nemam fejs i Instagram pa mi je možda promaknulo) prozivao i pljucao prvake organizacija u koje je došao boriti se. Kad proziva nakon borbe uradi to gospodski(kao zadnji put Mameda) dok ovaj s druge strane već godinama sere po svakom podcastu i intervjuu da je puno bolji borac od Soldića,da će ga on prebit...bla bla...pa što nisi Musaeva sinoć prebio? Soldić nije baš omiljen u ATT krugovima,čini mi se. Dobro Uroš više nije ATT,ali to je taj đir. I Drobac je svojevremeno kod Petraka pričao nešto u stilu da je protiv Soldića trebao on dobiti odluku tako da...

Uglavnom,nadam se da će doći do meča Soldić-Jurišić i da će ga Robo ubit od batina. Priča me malo podsjeća na Hrga-Babić.

Nadam se da nisam uvrijedio liberalno demokratične fanove Uroša Jurišića,iako sam u ovom slučaju fan Roberta Soldića trudio sam se ne uvrijediti nikoga.

Da vidi se da si propustio puno toga, inace je Soldic prvi poceo sa ismijavanjem i vrijedjanjem Urosa, samo zato sto je ovaj bio rekao u nekom intervju da bi se volio boriti sa Soldicem, da misli da bi ga pobjedio, znaci nista ruzno nije tada bio rekao, da bi ga zbog toga vrijedjao i omalovazavao, tek nakon toga i ovaj njega pocima tako prozivati, i medjusobno se podjebavaju u svakom intervju-u, Soldic se kao ne zeli boriti sa njim jer nije njegov level, ali zato bez problema prihvati i losije borce od Urosa. Ovo za Drobca nisam siguran da je rekao da je trebao pobjediti, nego da je bilo blizu.
doog_kool
2021-01-31T17:46:17Z
Originally Posted by: JDS 

Da vidi se da si propustio puno toga, inace je Soldic prvi poceo sa ismijavanjem i vrijedjanjem Urosa, samo zato sto je ovaj bio rekao u nekom intervju da bi se volio boriti sa Soldicem, da misli da bi ga pobjedio, znaci nista ruzno nije tada bio rekao, da bi ga zbog toga vrijedjao i omalovazavao, tek nakon toga i ovaj njega pocima tako prozivati, i medjusobno se podjebavaju u svakom intervju-u, Soldic se kao ne zeli boriti sa njim jer nije njegov level, ali zato bez problema prihvati i losije borce od Urosa. Ovo za Drobca nisam siguran da je rekao da je trebao pobjediti, nego da je bilo blizu.

U svakom slučaju Uroš je kvalitetan borac i nadam se da će doći do te borbe što prije. Znaš li oko čega su posvađani Dijaković i Mihajlović? Nema više ufd gyma na SBC-u??
dr jupidu
2021-01-31T17:57:59Z
šteta šta nema fighter bashinga više

ima jedna stara kletva:

"dabogda ti jupidu rekao da nećeš uspjeti u mma"

:)
dr jupidu
2021-01-31T18:00:56Z
šta ima loše u ismijavanju i podjebavanju borca i borca u mma svijetu? to je i poželjno nekad za posao

druga stvar je kad se dogodi nešto van ringa...ili kao sad iza meča u ringu

nemješajmo kruške i jabuke s trešnjama i kukumarom
DjomlaKS
2021-01-31T19:50:51Z

Koliko brane kozojeba po fejsu, tocno mi se poceo gadit MMA. Uros je Dijakovica samo odgurnuo rukom u facu jer mu je ovaj pokazao prstom da šuti., dakle nije ga udario. I to je kao opravdanje da ga kozojebi onako mucki sruse i cipelare?

I Musaev je samo klempavog Slovenca srusio na pod jer mu je ovaj rukom u facu odgurnuo managera.

Srusio ga je krajnje pederski, a gore je jedino sto je stado koza krenulo cipelarit lika na podu. Da mu je momacki odvalio samar ili krose, ja bi mu prvi čestitao., al ovo je jadni bilo. Ti Degestanci su najvece smece u MMA svijetu, i ovo je samo jos jedan od primjera.

P. S.
Ovo Soldicevo "srbi me vrijeđaju" je vrh. Uz moj negativan komentar(nisam ga vrijeđao nit psovao), jos mu je par hrvata napisalo slično. A on okrivi srbe 😂😂
Jos malo lik ce trabunjat o orjunasima
balkanbomber
2021-02-01T11:25:50Z
meni je ovaj brawl + afterreactions bio zanimljiv i evo ponovo malo drame na regionalnoj borilackoj sceni (osim Hrge i Babe)

nazalost je Jurisic izgubio, nepotrebno posto je mogao pobijediti da je se drzao dobrog gameplana, i za sad je to prcanje potencialne borbe izmedu njega i Soldica zavrsilo.
Soldic mi je od prvog sukoba ispao jako bahat posto je tad vec pricao kako je Uros level ispod njega, a to je bilo kad jos nije bio KSW prvak itd nego je samo naredao neke
pojase iz nepoznatih organizacija protiv losih protivnika, a kasnije je Jurisic bio naporan i nerealan kad je nastavljao prozivat Soldica koji ga je ocigledo prestigao i daleko otisao sa uspesima itd.

uglavnom, zanimljivo i proslo je bez ozlijeda itd tako da je ok.

dodatno, Soldic mi se cini nekako nesiguran, vidno je bolji borac i ima bolje resultate i on bi vjerovatno volio da ispadne cool tipa "sta brine vuka sta ovce misle" a na kraju je kao papiga ili svraka koja uz svaki zvuk Jurisica uzvrati bez da razmislja, samo da bi njegova bila zadnja. bolje bi bilo da ga cisto ignorise a sad onako srat kao da ga je Musajev razbio i deklasirao je smijesno i zapravo on ispada kao coban, iako to cijelo vrijeme pise za Urosa.

EDIT: Nesiguran zato sto on ide po instagramu i odgovara na postove od nepoznatih ljudi sa zatvorenim profilima. on je KSW sampion, profi mma borac, ima preko 100k followera i ide se svadat sa trollovima.
On je čovjek jako dobar momak!
dr jupidu
2021-02-01T12:09:39Z
Originally Posted by: balkanbomber 

meni je ovaj brawl + afterreactions bio zanimljiv i evo ponovo malo drame na regionalnoj borilackoj sceni (osim Hrge i Babe)

nazalost je Jurisic izgubio, nepotrebno posto je mogao pobijediti da je se drzao dobrog gameplana, i za sad je to prcanje potencialne borbe izmedu njega i Soldica zavrsilo.
Soldic mi je od prvog sukoba ispao jako bahat posto je tad vec pricao kako je Uros level ispod njega, a to je bilo kad jos nije bio KSW prvak itd nego je samo naredao neke
pojase iz nepoznatih organizacija protiv losih protivnika, a kasnije je Jurisic bio naporan i nerealan kad je nastavljao prozivat Soldica koji ga je ocigledo prestigao i daleko otisao sa uspesima itd.

uglavnom, zanimljivo i proslo je bez ozlijeda itd tako da je ok.

dodatno, Soldic mi se cini nekako nesiguran, vidno je bolji borac i ima bolje resultate i on bi vjerovatno volio bi da ispadne cool tipa "sta brine vuka sta ovce misle" a na kraju je kao papiga ili svraka koja uz svaki zvuk Jurisica uzvrati bez da razmislja, samo da bi njegova bila zadnja. bolje bi bilo da ga cisto ignorise a sad onako srat kao da ga je Musajev razbio i deklasirao je smijesno i zapravo on ispada kao coban, iako to cijelo vrijeme pise za Urosa.

meni su obojica super i obojici moramo poslat kw licencu

conor mc gregor je radio 10 puta gore stvari i on je bogat i legenda
plates1989
2021-02-01T13:48:20Z
Uros mi je teski idiot oduvijek al sa zadnjim komentarom Soldic ispada isto tako teska seljacina
Joeseph Jones
2021-02-01T14:02:52Z
Moram malo KSW kritizirati, ali općenito i organizacije koje nakon meča puštaju previše ljudi u kavez. Pustit po 2 člana
iz svakog tima i spriječiš ovakve stvari.
Svensson
2021-02-01T16:38:46Z
Originally Posted by: Joeseph Jones 

Moram malo KSW kritizirati, ali općenito i organizacije koje nakon meča puštaju previše ljudi u kavez. Pustit po 2 člana
iz svakog tima i spriječiš ovakve stvari.

a i ljepše je nekako gledat 3 na 3 😁
Zatoichi
2021-02-01T18:11:42Z
U boksu je jos gore,svaki borac sa svojim ekipom pa jos ofishals,bude i po 50-60 ljudi u ringu...trener i onaj sto maze lice niveom je dovoljno,ring ili ok agon 😁
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
DjomlaKS
2021-02-01T18:25:55Z
Soldic je kao borac odličan, i vjerojatno nesto najbolje s nasih prostora.
Al kao čovjek on je teska seljačina! I to nije vrijeđanje niti omalovažavanje, nego jednostavno činjenica. Da nije seljačina, ne bi se plijenio na svakoga tko je suprotnog mišljenja, niti bi vrijeđao protivnike, vec bi im dostojanstveno spustio(ala Jon Jones). Dodajmo tome da je i dosta nepismen, jer kad vidim neke njegove postove, bas podsjeća na neke mrgalje koji zbog prevelikih prstiju nisu na TI s gramatikom. Jos kad se sjetim onih njegovih izjava "sta ba ovaj prica". Bas seljačina. Eno sad "ismijava" ovaj novi Fight Room.

Ne zaboravimo da je prvo nosao bosansku zastavu, pa mix s hrvatskom, i na kraju kad je skuzio gdje je marketing postao prava Hrvatina! Sad kad je postao regionalna zvijezda postao i egotriper, a zbog nedostatka stila, oper dolazimo do spomenutog naziva, seljačina!
balkanbomber
2021-02-01T18:47:34Z

koji zbog prevelikih prstiju nisu na TI s gramatikom. Jos kad se sjetim onih njegovih izjava "sta ba ovaj prica".

kad sam ga prvi put slusao u nekom interviewu sam iskreno pomislio da su mu roditelji gastarbajteri ili izbjeglice iz Bosne i da je roden u Njemackoj. ono, ima i naglasak bosanski, i zna poprilicno jezik ali ocegledno ga nikad nije ucio u skoli pa mu fali dosta toga, kao sto je to kod mene ili Rakica slucaj.
On je čovjek jako dobar momak!
cayman
2021-02-01T19:09:32Z
UserPostedImage

Iskreno se nadam da se radi o fejk profilu