ive
  • ive
  • Advanced Member
2010-05-05T09:33:25Z
BRZAKOBRA wrote:

Da treba uvest reda na stadione i treba i to rigoroznog. Jer ova stoka od navijaća i to sam pristojno rekao ne zaslužuje nego 10 puta stroži zakon od Engleza. Nikad nisu navijaći krivi jer gdje god dođu naprave sranje i uvjek netko njih napada. Kao da slušam Janjevce u discu. To je sramota za ljudski rod. Zar se moramo bojati ići na utakmice sami a sa djecom da ne prićam. Mada i ovoj stoci od Policije treba stati na kraj sa njihovim ponašanjem i diktaturom. Ovaj policijski ispad nije ništa drugo do mjenjanja zakona zbog straha od masovnih demonstracija zbog HR vlade i pljačke HR naroda i skretanja pozornosti sa pravih problema. To je isplanirani scenarij policije i vlade. A bez obzira na sve treba uvest reda i za pljusku opalit 1500EUR a za krv iz usne ili nosa i 6 mjeseci zatvora, za ulaz na teren 5 godina i normalno naplatit svaki dan zatvora a da ne pričam o ostalom i naravno skinut ogradu a galama na ulici osimpristojnog navijanja rigorozna kazna i stadion od grada udaljit bar 10km. od ruba grada. Za sad!:)29

Bojim se da u ovom ima istine, mogla bi nas potrefit Grčka jako brzo...
Soldier
2010-05-05T16:45:00Z
JEBIVJETAR wrote:

OPET KAŽEM,MURIJU MOŽE BRANITI SAMO ONAJ KO NIJE IMAO PRILIKE UPOZNATI SE SA NJIHOVIM NAČINOM RADA ILI JE DEBIL

:)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 :)36 🙂
Soldier
2010-05-05T16:56:54Z
GARIĆPRIDEFC wrote:

Sad na kraju murija kriva....
Jedna stvar je jasna POLICAJAC JE SLUŽBENA OSOBA zakonom zaštićen jer je upravo on taj koji ga provodi a svi ostali su tu da poštuju zakon odnosno njegovu zapovjed.
Istina murija nekada griješi kao i svi mi ali u ovom slučaju mislim da su pogriješili jedino u tom što su slabu mlatili razjarene kretene.
Nema opravdanja za ovo nekidan ako i ima gdje je onda opravdanje za one nerede zadnjih par godina ...sve su to besposleni klošari koje treba dobro ispendrečit i dovest u red kao Engleze.

Jadan si ti sa takvim razmišljanjem.
Stipe
2010-05-05T17:21:25Z
Momci, vidim da se poprilično razgorjelo.
Nastojte se držati teme, nemojte jedni druge prozivati ovakvima ili onakvima jer tako razgovor brzo prestane imati nekog smisla.
Svatko je slobodan dati svoje mišljenje, ali neka bude o temi i neka bude što konkretnije. Ima odličnih postova ovdje, koji su na tragu srži problema, i šteta bi bila da moramo zatvarati temu oko bezveznih ispada.

-Stipe
hamush
2010-05-05T17:39:42Z
Soldier wrote:

GARIĆPRIDEFC wrote:

Jedna stvar je jasna POLICAJAC JE SLUŽBENA OSOBA zakonom zaštićen jer je upravo on taj koji ga provodi a svi ostali su tu da poštuju zakon odnosno njegovu zapovjed.
Istina murija nekada griješi kao i svi mi ali u ovom slučaju mislim da su pogriješili jedino u tom što su slabu mlatili razjarene kretene.
Nema opravdanja za ovo nekidan ako i ima gdje je onda opravdanje za one nerede zadnjih par godina ...sve su to besposleni klošari koje treba dobro ispendrečit i dovest u red kao Engleze.

niti jedna skupina od batinanja vlasti nece popustiti vec ce samo jos vise prkositi...

sto ljude vise tuces, to su oni vise odlucniji da prkose... znam da je stereotip, ali se u mnogo slucajeva pokazalo tako.
saberrider
2010-05-05T21:19:51Z
Vrijeme je za pobunu,treba na jesen na prosvjedima pokazat fucking vladi da nemogu više njih stotinu zajebavat par milja "običnih" ljudi,kada će ljudi više shvatiti da nas je više.
akvic
2010-05-05T22:10:22Z
hamush wrote:

Soldier wrote:

GARIĆPRIDEFC wrote:

niti jedna skupina od batinanja vlasti nece popustiti vec ce samo jos vise prkositi...

sto ljude vise tuces, to su oni vise odlucniji da prkose... znam da je stereotip, ali se u mnogo slucajeva pokazalo tako.

treba kažnjavati brzim i učinkovitim pravosuđem, te drakonskim kaznama za ugrožavanje života i zdravlja ljudi, samo copy paste engleskog modela....pendrek treba samo dodati da ipak bude balkanski štih :)20
Zatoichi
2010-05-05T23:32:06Z
akvic wrote:

hamush wrote:

Soldier wrote:

GARIĆPRIDEFC wrote:

treba kažnjavati brzim i učinkovitim pravosuđem, te drakonskim kaznama za ugrožavanje života i zdravlja ljudi, samo copy paste engleskog modela....pendrek treba samo dodati da ipak bude balkanski štih :)20

koliko ja znam u engleskoj huligani pobise policiju poslije svake utakmice..treba tu americki sistem,ak te policajac udari bez razloga i to imas na kameri,tuzis njega,policiju i grad,neides uopste na sud neg ti isplate milion sam da usutis,ak udaris policajca onda il popusis ogromne batine il te policajac upuca...tak je ovdje prije bilo tak da sad rjetko ko pravi pizdarije na utakmicam...evo neki dan je neki klinac istrcao na utakmici pa ga policajac upucao u dupe sa 50.000 volti......prikazano na svakom tv kanalu,pisano u svakim novinama..sad ce proci par godina dok se neka druga budala usudi to uraditi

sto se tice kod nas,nikad se nece nista promjeniti,navijaci ce biti isti a mozda i gori,policija ce biti na istom nivou a neduzni ce najebat najvise
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
ive
  • ive
  • Advanced Member
2010-05-06T08:48:39Z
Zatoichi wrote:

akvic wrote:

hamush wrote:

Soldier wrote:

GARIĆPRIDEFC wrote:

koliko ja znam u engleskoj huligani pobise policiju poslije svake utakmice..treba tu americki sistem,ak te policajac udari bez razloga i to imas na kameri,tuzis njega,policiju i grad,neides uopste na sud neg ti isplate milion sam da usutis,ak udaris policajca onda il popusis ogromne batine il te policajac upuca...tak je ovdje prije bilo tak da sad rjetko ko pravi pizdarije na utakmicam...evo neki dan je neki klinac istrcao na utakmici pa ga policajac upucao u dupe sa 50.000 volti......prikazano na svakom tv kanalu,pisano u svakim novinama..sad ce proci par godina dok se neka druga budala usudi to uraditi

sto se tice kod nas,nikad se nece nista promjeniti,navijaci ce biti isti a mozda i gori,policija ce biti na istom nivou a neduzni ce najebat najvise

U nas u Jomerike... Zatoichi znam da ti se omilila druga domaja, ali nemoj mi te američke spike, NYPD blue i ostala sranja. Vidjeli smo kakav je bio red i mir u LA-u, ko zna što vas uskoro čeka. A tejzati tipa na utakmici dokazuje da ste stvarno trigger happy, no comment.
Slash
2010-05-06T09:02:57Z
ive wrote:

Zatoichi wrote:

akvic wrote:

hamush wrote:

Soldier wrote:

GARIĆPRIDEFC wrote:

U nas u Jomerike... Zatoichi znam da ti se omilila druga domaja, ali nemoj mi te američke spike, NYPD blue i ostala sranja. Vidjeli smo kakav je bio red i mir u LA-u, ko zna što vas uskoro čeka. A tejzati tipa na utakmici dokazuje da ste stvarno trigger happy, no comment.

Možeš pričati što hoćeš, ali kad god gledam utakmicu NFL-a, NHL-a ili u posljednje vrijeme čak i MLB-a uvijek vidim navijaće gostujuće ekipe između domaće publike, i to ne njih 100, neg dvojica-trojica sa dresom gostiju kako navijaju okruženi gomilom domaćih dresova i navijaju, vesele se i zabavljaju zajedno s domaćima. Kad je gol slave njih dva-tri, domaći pokunjeno sjede i nikome ništa. Tak da vjerojatno imaju dobar sustav i ljudima nije u interesu raditi pizdarije i izazivati tuču na tribinama.

Sad zamisli trojicu hajdukovca okruženu gomilom Dinamovaca i situaciju gdje normalno navijaju, ili obrnuto... Ili bilo čija 2-3 gostujuća okružena gomilom domaćih, kako normalno navijaju. Nemoguće kod nas :)20
ive
  • ive
  • Advanced Member
2010-05-06T09:14:38Z
To je apsolutno istina, samo što kod njih odlazak na utakmicu znači obavezno uzeti kokice,pivicu i slično. To je više obiteljski piknik nego navijanje. Neka me dragi Zatoichi ispravi ako griješim, ali Ameri nemaju navijačke skupine kao mi ili drugdje u svijetu, to su više individualni navijači ili eventualno grupice od desetak ljudi. I onda još zamisli kad u takvom okruženju drot tejza klinca jer je malo potrčao terenom, mislim aloooo?!?!?! Nije ni čudo da svak ima pištolj kad su tako blesavi...
ive
  • ive
  • Advanced Member
2010-05-06T09:43:03Z
http://www.index.hr/vije...ktrosokerima/489870.aspx 

tko o čemu, policija o šokerima :)20
samo ne znam kako će im to konji pomoći na stadionima, osim ako se ne pripremaju za ulične nerede kad krenu demonstracije...
loreia
2010-05-06T10:31:30Z
jebali ih konji, vidi se da su konjine oni sami.

Pa samo treba pohapsit one koji prave probleme, zabraniti im dolaske na utakmice i nakon dva-tri nereda na stadionima, procisti ce se navijacki redovi od huligana. Stavi jebene kamere na stadion i skupljaj ih na izlasku, svakog pijanog odmah vodi na trijeznjenje, i eto reda.

Ne treba pendrecit po glavama nikoga. Pogotovo ne po ulicama. jebem ih glupe sve redom, da ih jebem. Od svig problema koje imamo, navijacko nasilje se nabrze rijesi.

Kakvi konji, konjine jedne !?!?!?!
dr. Jupidu wrote: diskusting
nofrx
2010-05-06T10:45:17Z
Priznali su sami da 1 konj vrijedi ko 10 policajaca.:)20 :)20
KW CHAMPION
ive
  • ive
  • Advanced Member
2010-05-06T12:18:47Z
Molim vas da ne vrijeđate životinje usporedbom sa policajcima :)20
Zatoichi
2010-05-06T12:46:32Z
ive wrote:

To je apsolutno istina, samo što kod njih odlazak na utakmicu znači obavezno uzeti kokice,pivicu i slično. To je više obiteljski piknik nego navijanje. Neka me dragi Zatoichi ispravi ako griješim, ali Ameri nemaju navijačke skupine kao mi ili drugdje u svijetu, to su više individualni navijači ili eventualno grupice od desetak ljudi. I onda još zamisli kad u takvom okruženju drot tejza klinca jer je malo potrčao terenom, mislim aloooo?!?!?! Nije ni čudo da svak ima pištolj kad su tako blesavi...

tocno tako,povedes sina od 5 godina na utakmicu,jedes kokice,pijes kolu il pivu,narucis hot dog i uzivas u utakmici...nema tuca,nema straha da ce te neko tuci dok god nekrsis nikakva pravila...klinac koji je trcao na utakmici bio je teziran od pilicajca,stavljene su mu lisice i bio je uhapsen....sad ce imam kriminalni rekord i moci ce radit samo u mekdonaldsu....izgleda velika kazna al mali je prekrsio zakon i zato je platio,ovo je isto bio dobar primjer za ostale budale tak da se ovo nece zadugo desiti...znaci ostre kazne dok se navijaci nesmire i kazu fuck this,bicu miran il cu ostat kuci i gledat tv...
It is only when a mosquito lands on your testicle that you realize that violence is never the answer.
bero
  • bero
  • Advanced Member
2010-05-06T13:22:38Z
Zatoichi wrote:

ive wrote:

tocno tako,povedes sina od 5 godina na utakmicu,jedes kokice,pijes kolu il pivu,narucis hot dog i uzivas u utakmici...nema tuca,nema straha da ce te neko tuci dok god nekrsis nikakva pravila...klinac koji je trcao na utakmici bio je teziran od pilicajca,stavljene su mu lisice i bio je uhapsen....sad ce imam kriminalni rekord i moci ce radit samo u mekdonaldsu....izgleda velika kazna al mali je prekrsio zakon i zato je platio,ovo je isto bio dobar primjer za ostale budale tak da se ovo nece zadugo desiti...znaci ostre kazne dok se navijaci nesmire i kazu fuck this,bicu miran il cu ostat kuci i gledat tv...

:)36 :)36 :)36
pfs-prevarantske frustrirane seljačine
- dr jupidu
neurro
2010-05-06T14:16:49Z
Zatoichi wrote:

ive wrote:

Baš me zanima da li bi se pandur tako ponašao i prije 11. rujna ... a ovo što zatoichi glumi stručnjaka za Ameriku kad kaže da ako te pandur udari pred kamerama da ga možeš tužit za milion dolara i sl. Dosta da pogledaš snimke globalista u demonstracijama po NY kako leže krvavi po cesti a kamera uredno snima pa se nitko nije obogatio.Ovo s tužbama za milijun su jaaako rijetki izdvojeni slučajevi koji se popraćeni medijima i obično napumpani.Uostalom isto to možeš i ovdje ako završi u novinama kao cigan i benz. pumpa.Pola rodbine mi živi u NY i Chicagu,bio sam desetak puta tamo znam šta je Amerika .. Ništa puno se ne razlikuje od ovdje osim što je policija zaštičenija nego bilo gdje drugdje u svijetu
hamush
2010-05-06T17:34:30Z
individualni slucajevi su puno vise eksponiraniji...

pogotovo u zadnje vrijeme je police brutality vijest na svakom koraku... i jako su oprezni...
Stipe
2010-05-06T20:09:56Z
nofrx wrote:

Priznali su sami da 1 konj vrijedi ko 10 policajaca.:)20 :)20

Ne, ne, kao 9.
Policajac na konju vrijedi kao deset policajaca, znači svaki konj vrijedi 9. :)18

-Stipe
Similar Topics
Users browsing this topic